چه گیاهانی در گلدان ها بکاریم ؟

هر گیاهی را می توان در این گلدان ها کاشت ؛ اما بهترین نوع گیاه برای این گلدان ها ، گیاه های هوازی هستند که به آبیاری و خاک نیازی ندارند و با اسپری آب یک بار در هفته و ، نیاز گیاه به آب مرتفع میشود . از میان گیاهان هوازی مختلف Tillandsia ظاهر مناسب و زیباتری دارد .

 

 

چه نکاتی هنگام آبیاری گیاهان مهم است ؟

بدنه گلدان ها کاملا ضد آب هستند و جهت آبیاری گیاه کاملا پیش بینی شده اند اما چنانچه گیاهی در گلدان کاشته اید که نیاز به آبیاری دارد حتما گلدان را جداگانه آبیاری کنید . آب به پایه های چوبی طبیعی این گلدان ها آسیب میرساند .

 

گلدان ها چه وزنی را تحمل میکنند ؟

هر گلدان میتواند تا ۲۷۰ گرم وزن را تحمل کند . اما هر چقدر گل سیک تر و کوچکتری انتخاب کنید ، زیبایی این گلدان معلق به ویژه در هنگام چرخش زیبا تر است . اگر تمایل دارید یک گلدان دیگر آماده در این گلدان قرار دهید بهتر است گلدانی با قطر ۴۴ و ارتفاع ۵۰ میلیمتر انتخاب کنید.

 

آیا  نصب و راه اندازی چراغ و گلدان معلق مراحل خاصی دارد ؟

همه مراحل روی جعبه و دفترچه راهنمای محصولات به صورت تصویری و نوشتاری نشان داده شده است . فقط برای نصب چراغ ها ،  ابتدا پایه چوبی را در جهت             میدان مغناطیسی زمین قراردهید و مطابق دستور العمل چراغ را از فاصله بالاتر مرکز پایه به آرامی به سمت پایین حرکت دهید. چراغ در محدود تقریبا دو سانتیمتری         پایه معلق خواهد ماند. ضمنا بهتر است جهت قرارگیری چراغ در مرکز پایه از صفحه محورهای مغناطیسی در جعبه محصول استفاده نمایید.

 

آیا چراغ ها و گلدان ها را میتوان در فضای خارج از محیط استفاده کرد ؟

خیر ، این محصولات فقط برای فضاهای داخلی ساخته شده اند .

 

آیا میدان مغناطیس این چراغ ها آسیبی برای موجودات زنده ندارند ؟

خیر ، میدان مغناطیسی این محصول دامنه ای در حد فاصله محدود چراغ از پایه چوبی را پوشش میدهد . جدای از این با توجه به آداپتور ۱۵ ولتی این محصول ، اثرمغناطیس آن در حد یک مانیتور و کمتر از یک سشوار برقی است . ضمنا با توجه به مشابه بودن نحوه عملکرد این چراغ با گلدان لایف و دوام گل های طبیعی در این گلدان ، بی ضرر بودن عملکرد این محصولات کاملا آشکار است.

چگونه میتوانیم از این سایت محصولات شرکت فلایت را بخریم ؟

معماران ال ای دی نماینده انحصاری شرکت فلایت سوئد است و این سایت به درگاه امن زرین پال متصل است. پس از انتخاب محصول و زدن دکمه خرید و ساختن حساب کاربری می توانید به آسانی خرید محصول را انجام دهید. خوشبختانه با افزایش فروشگاه های آنلاین در ایران، روند خرید آنلاین بسیار مرسوم است و این سایت نیز الگوی خریدی مشابه سایر فروشگاه های آنلاین ایران دارد.